یکشنبه 30 تیر 1398

برگزاری جلسه معارفه شهردار فومن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/08/04 12:44 ویرایش : ‎1396/08/04 13:04 بازدید: 156

با حضور سرکار خانم مهندس میرسیدی مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان ، فرماندار محترم شهرستان فومن و مدیران شهرستان مراسم معارفه شهردار جدید شهرفومن در فرمانداری در روز پنجشنبه مورخ 96/08/04 برگزار گردید

در این مراسم آقای حسین غلام نیای فومنی که از سوی شورای اسلامی شهر دوره پنجم فومن انتخاب شده بود طی حکمی از سوی دکتر سالاری استاندار محترم گیلان بعنوان شهردار فومن منصوب گردید.

در این مراسم سرکار خانم میرسیدی ، مدیرکل محترم دفتر امور شهری ضمن بیان پیشینه  فرهنگی و تاریخی شهر فومن گفت ، امیدوارم با تعامل سازنده اعضای محترم شورای اسلامی شهر فومن و شهردار منتخب شاهد پیشرفت و توسعه عمران شهری و ارتقاء شاخص های توسعه شهری در شهر فومن باشیم .

وی گفت از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور شاخص های مورد ارزیابی عملکرد شهرداریها بیش از 190 عنوان فعالیت ابلاغ گردیده که باید مورد توجه به هنگام  برنامه ریزی و تهیه چشم انداز آینده پیش روی شهرداری قرار گیرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان گفت بنا بر دستور استاندار محترم مقرر شد شهرداران برنامه راهبردی 5 ساله با برش یکساله را برای شهرها اماده نمایند.

میرسیدی در این مراسم همچنین خواستار همکاری متقابل و قانونی همه دستگاههای اداری شهرستان برای مدیریت  جامع مسائل شهری در بعد فرهنگی و اجتماعی و عمرانی شد و ابراز امیدواری کرد با همکاری کارکنان خدوم شهرداری فومن و شهردار منتخب محیط شهری فضای بهتری برای زندگی و ارامش مردم باشد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی