یکشنبه 30 تیر 1398

معارفه شهردار دیلمان باحضورمدیرکل دفتر امورشهری و نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/09/02 11:50 ویرایش : ‎1396/09/04 12:20 بازدید: 205

با حضور فرماندار؛نماینده مردم شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان؛ شهردار شهر دیلمان از توابع شهرستان سیاهکل در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهر در تاریخ دوم آذر96 معارفه گردید.

در این جلسه آقای اسلامی ؛فرماندار شهرستان و دکتر نیکفر نماینده مردم شریف شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن تشکر از آقای فرخی شهردار پیشین این شهر ؛ برای آقای سید اسمعیل سادات دیلمی ،شهردار جدید شهر دیلمان که منتخب شورای دوره پنجم این شهر می باشد آرزوی موفقیت کردند.

در این مراسم سرکار خانم مهندس میرسیدی؛مدیرکل دفتر امور شهری طی سخنان گفت: سیاست دولت تدبیر و امید ، توسعه متوازن شهرهاست و در این راستا ضمن اینکه مسئولین استانی و شهرستانی این نگاه ویژه را دارند، شهردار محترم نیز با جلب مشارکت شهروندان و سرمایه گذاران طرح های عمرانی و فرهنگی مورد نیاز در شهر را برنامه ریزی و اجرا نماید.

ایشان با تشریح دستورات استاندار محترم و توقعات ایشان برای برنامه ریزی و تهیه چشم انداز گفتند: شهردار محترم با همکاری شورای شهر دیلمان باید برنامه راهبردی توسعه شهری را برای پنجسال آینده با برش یکساله تعیین و سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیرکل دفتر امورشهری و شوراها با تاکید بر رعایت قانون و تکریم شهروندان در اجرای برنامه ها توسط شهرداری و شوراها گفتند: دستورالعملها و قوانین باید در مراحل ساخت و ساز و اجرای پروژه ها و انجام فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی و ورزشی در شهر مورد توجه و رعایت قرار گیرد تا ثمره کار برای همه رضایت بخش و سبب پیشرفت باشد

ایشان در پایان ضمن تشکر از آقای فرخی شهردار پیشین شهر دیلمان؛ آقای دیلمی را بعنوان شهردار جدید این شهر که حکم ایشان توسط استاندار محترم صادر گردیده بود معارفه نمودند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی